Open deur
Klik hier om direct naar de videostudie te gaan.
10 oktober was de geboortedag van Flora “Gramma” Whittemore (1890-1993). Flora Whittemore was een heel gewone vrouw, die heel rake dingen heeft gezegd. Zoals dit:

Flora Whittemore was niet bang om nieuwe deuren te openen. Eén van haar hobby’s was het verzamelen van stenen en op haar honderdste (!!) volgde ze een schriftelijke cursus geologie van Utah State University. Ze woonde toen in een verzorgingshuis.
Soms vraag ik me af, of we niet wachten op God of op iemand om ons leven beter, zinvoller of aangenamer te maken, terwijl Hij een deur gegeven heeft die we alleen nog maar hoeven te openen. God opent deuren die wij niet kunnen openen en Hij sluit deuren die wij niet kunnen sluiten. Voor al die andere deuren geldt: wat doe jij?
De videostudie van vandaag gaat over het Hebreeuwse woord pátach, openen.
Welke deuren heb jij geopend of gesloten?